Про нас

Шукаєте, де купити набори столових приборів, прибори для спагетті, професійні кухонні ножі? Тоді ласкаво просимо. 

Запорізький завод столових приборів -ДСС — провідне підприємство, що виготовляє столові прибори в Україні та є  єдиним виробником приборів для фуршету на території СНД.

 

Завод був заснований у липні 2001 р. на базі цеху, що виготовляв столові прибори та входив до складу ВАТ Електрометалургійний завод Дніпроспецсталь ім. А.Н. Кузьміна з 1954 р. З лютого 2002 вироби, що випускаються ТОВ Завод столових приборів-ДСС, виходять під торговою маркою Steelaу.

За 60 років роботи на ринку клієнтами нашої компанії стали понад 3000 підприємств, відкриті регіональні філії.

Завод столових приборів - ДСС (торгова марка Steelay) - це сучасне підприємство з високим рівнем технічної та технологічної підготовки. Особливу увагу завод приділяє питанням якості такої продукції, як столові прибориКонтроль за якістю здійснюється в акредитованій лабораторії (атестат акредитації NUA 4.001.015, виданий Міністерством промислової політики України) шляхом випробування столових приборів на корозійну стійкість, міцність, міцність кріплення ручки, твердість клинків ножів, шорсткість поверхні та ін. Таким чином, столові прибори з Заводу випускаються тільки високої якості, оскільки за цим стежить система забезпечення якості.

Підприємство є постійним учасником спеціалізованих виставок. А столові прибори, які воно виготовляє нагороджено дипломами за високу якість, дизайн та конкурентоспроможність.

З метою налагодження контактів і взаємовигідного співробітництва наша компанія пропонує столові прибори широкого вибору:

- 8 модельних ліній столових приборів (найбільш повна лінія налічує 25 предметів).
- Столові прибори представлені як серією низької цінової категорії, так і приборами високої якості із середньою ціною.
- Посуд, призначений для подачі холодних і гарячих закусок, десертів;
- Кухонний і барний інвентар;
- Вироби для закладів громадського харчування і побуту.

Набори столових приборів для фуршету

Наша гордість - столові прибори фуршетної лінії. Виробництво цієї лінії відкриває широкі можливості в створенні неповторного серверування святкового столу.

Столові прибори фуршетної групи вигідно відрізняються за ціновою політикою від аналогічної продукції європейських виробників. Столові прибори даної категорії зовсім не поступаються європейським ні за якістю, ні за дизайном.

Набори столових приборів для фуршету від торгової марки Steelaу неодноразово відзначались особливою оцінкою на спеціалізованих виставках, а столовий прибор «Тарілка-баранчик з нержавіючої сталі» був визнаний кращим товаром, що підтверджено відповідними дипломами.

Столові прибори Steelaу (а це понад 100 найменувань столових приборів) користуються великим попитом у покупців за високий клас чистоти полірованої поверхні. А сучасний дизайн і зручність дозволяють із задоволенням користуватися столовими приборами від Steelay в повсякденному житті і за святковим столом.

Будемо раді бачити вас серед числа наших клієнтів!


 
 

Контакти

Недорогі набори столових приборів, професійні кухонні ножі - Завод столових приборів - ДСС
(основний офіс)

69008, Україна, Запорізька, Запоріжжя, шосе Південне, будинок 83
  • +38 (061) 213-62-XX

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Столові прибори високої якості виготовляє Завод столових приборів - ДСС - Торгова марка Steelay. В асортименті також посуд, кухонне приладдя, прибори...

 

Контактна особа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create